Founder

Gülşah Beyza Ertosun

1994 yılında Konya’da doğdum, lise eğitimimi tamamladıktan sonra doğa ve temel bilimlere olan ilgim beni Genetik ve Biyomühendislik okumaya yöneltti.

Yeditepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezuniyetim sonrasında, Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizyoloji Yüksek Lisansımı tamamladım.

Bu süreçte nörobilim ve kokulara olan ilgimi baz alarak Uçucu yağlar ile ilgili araştırmalar yapıp, laboratuvar deneylerimi tamamlama şansı yakaladım.

Bunun yanı sıra Doğal Kozmetik, Aromaterapi ve çeşitli seminer ve eğitimler aldım.

Şifayı hissettikçe bunu yayma isteği büyüdü içimde. Böylelikle psikolojik ve fizyolojik olarak etkileri kanıtlanan hem doğal hem şifalı uçucu yağların ve karışımlarımın daha çok kişiye ulaşmasını niyet ederek 2018 ’de Beplenty ile yolculuğumuz başladı.

Geçmişten gelen kadim bilgilerin ışığında ve içinde bulunduğum bilimsel ortam ve araştırmalarımla, sağlıklı beden-ruh-zihin bütününü oluşturarak, bitkilerin kokulu şifasından yararlanıyorum.

Hayatımda iyileşmeyi, gelişmeyi, çalışmayı ve üretmeyi eksik etmeden umutla ilerliyorum.

Mümkün olduğunca en atıksız, ekolojik, kendimize ve doğaya zarar vermeden, emek ve saygı ile Beplenty’nin büyümesi için tüm gayretimi sizlerle paylaşıyorum.

Herkesin yararlanabilmesi dileğim ile…

MSc. Gülşah Beyza Ertosun

Hakkımızda

Modern yaşam tarzının karmaşıklığı ile baş edebilmek için; doğal olana yönelmenin, doğa ile temasa geçmenin, hayat tarzımızı sadeleştirmenin ve bedenimizi arındırarak işe başlamanın çok kıymetli olduğunu biliyoruz.

Anlam olarak Bereketi, Çokluğu- Bolluğu ifade eden ‘PLENTY ’, Marka logomuzun simgelediği Servi  Ağacı’nın Sonsuzluğu, Huzuru, Bilgeliği temsil etmesi, bütünsel olarak;  bereketli, bolca huzurlu hayatımızın ve bilgece sonsuz yaşamın sırrını vurgulamak istedik. Doğayı ve doğanın bize armağan ettiği şifa dolu kokuları koklayarak Huzur bulmak dileği ile ‘SMELL & SERENITY ’…

Şifa enerjisini kabul edip, elimizden güzel niyet ve hislerle ortaya çıkan tüm ürünlerimizden en iyi şekilde faydalanacağınızı umuyor, sağlıklı hayatın tüm güzelliklerini yaşamanızı diliyoruz.

BEPLENTY AROMATERAPİ

Distilasyon/Lab